„ДРИНА ХЕ“ – „ВЛАСЕНИЦА“ 2 : 0

ВИШЕГРАД – У претпоследњем колу Друге лиге Републике Српске, група Исток, фудбалери „Дрине ХЕ“ су пред својом публиком побиједили екипу „Власенице“ из Власенице резултатом 2 : 0.

Домаћин је у свих деведесет минута био доминантан на травнатом  терену не дозвољавајући гостијућем тиму да било чим угрози његову побједу.

Миловић двоструки стријелац

Оба гола за „Дрину ХЕ“ постигао је млади фудбалер Александар Миловић и то у 4.и 29.минуту првог полувремена.

Тренер домаћег тима Бранислав Мутлак је истакао да је „Дрина ХЕ“ изашла на терен са комбинованим саставом са чак шест играча до 21 годину.

„ Покушали смо да дамо шансу млађим играчима који су показали да могу да носе дрес нашег тима, „ рекао је Мутлак и додао да је „Дрина ХЕ“ дефинитивно остала у Другој лиги РС.

Он је најавио  да се већ сад морају правити планови за следећу сезону.

Пејовић – гол шанса

Тренер „Власенице“ Владимир Јањић  је рекао да је то била права првенствена утикмица, у којој су се играчи спортски надметали.

„И ми смо играли са подмлађеним тимом. Домаћину желим успјех у наредној сезони“, навео је Јањић.

У наредном колу „Дрина ХЕ“ у недељу 11. јуна игра против екипе „Младост“ из Рогатице.