„ДРИНА“ РУТИНСКИ ДО ДРУГЕ ПОБЈЕДЕ

ВИШЕГРАД – У оквиру седмог кола Друге лиге Републике Српске, фудбалери „Дрине ХЕ“ савладали су данас на свом терену екипу „Пролетера“ из Дворова, резултатом 4:0.

Вишеграђани су потпуно надиграли екипу из „Пролетера“, и рутински уписали другу побједу ове сезоне.

Изабраници Бранислав Мутлак имали су лопту више у своји ногама, и диктирали темпо овог меча.

У 23. минуту први је радост Вишеграђанима донио дефанзивац и појачање ове сезоне, Младен Лемез. Нови гол је стигао у у другом полувремену, а поново је главну улогу имао Лемез, овог пута у 52. минуту.

Трећи гол за домаћина постиже Ђорђе Окука у 67, послије одличне лопте Ујића.

Посљедњи који се на овој утакмици уписао, био је штопер Небојша Секулић у 89. минуту меча.

ФК „ДРИНА ХЕ“ ВИШЕГРАД – ФК „ПРОЛЕТЕР“ ДВОРОВИ 4:0 (1:0)

Стадион: Градски. Гледалаца: 80. Жути картони: Секулић (Дрина).

Стријелци: Лемез у 23. и 52., Окука у 67. и Секулић у 89.

ДРИНА: Ајдер, Мучибабић, Лемез, Дамјановић, Марковић, Окука (Томић), Миловић, Крсмановић (Јевђевић), Савић, Ујић, Секулић.

ПРОЛЕТЕР: Симојловић, Омербегић, Богдановић, Влачић, Црквењаш, Симеуновић М., Секулић (Бореновић), Симеуновић А. (Мркајић), Јефтић, Ивановић, Чордић.