ГОЛ „ИЛИЋКЕ“ У 90 МИНУТУ ЗА ПОБЈЕДУ

ВИШЕГРАД – Фудбалери „Дрине ХЕ“ из Вишеграда, поражени су данас на свом терену од екипе „Илићке 01“ из Брчког, резултатом 1:2, у оквиру 23. кола Друге лиге Републике Српске – група „Исток“.

„Илићка“ је прва дошла у вођство преко Миленка Бојића. Млади фудбалер је постигао одличан погодак са удаљености око 20 метара од гола домаћина.

„Дрина“ до изједначења долази у 72 минути из пенала. Са бијеле тачке, мрежу је погодио Далибор Дамјановић.

Екипа из Брчког до новог гола долази у 90 минуту, а стријелац послије одличне акције гостију је Станко Савић.

ФК „ДРИНА ХЕ“ ВИШЕГРАД – ФК „ИЛИЋКА 01“ БРЧКО 1:2 (0:1)

ДРИНА: Говедарица, Секулић, Бојат, Дамјановић, Солдар, Окука, Јовановић, Јевђевић, Крсмановић (од 65 минуте Миловић), Мирковић, Савић.

ИЛИЋКА: Јовић, Бојић (од 89 мин. Зимоњић), Станкић, Савић, Марковић, Трујић, Антуновић, Д. Марковић (од 90 мин. Крајшумовић), Мишковић, Лазукић, Б. Марковић.